• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/lukasteknoloji/
  • https://twitter.com/lukasguvenlik

Anasayfa


     EL DEZENFEKSİYON CİHAZI

   
        Detaylar
 
 
Detaylar
EL DEZENFEKSİYON CİHAZI

“YENİLENEN TASARIMI İLE” Dünya Sağlık Örgütü’nün “21. Yüzyılda Herkes için Sağlık” çalışmaları kapsamında belirtildiği hedefler arasında sağlığın koruması ve geliştirilmesi için kişisel hijyen uygulamalarının yer aldığı ve bununla birlikte günümüzde enfeksiyon hastalıklarından korunmak için bulaşma yollarını bilip önlemlerin alınması ile koruma sağlayan bir cihazdır.

Bu önlemler sayesinde zaman ve giderlerden tasarruf sağlanmış olunur. Sağlıklı toplum hem kendimize hem de çevremize daha kaliteli yaşam sunar. Bu düşünceden yola çıkarak yapmış olduğumuz HAND CLEAN LONG, örnek olarak kalabalık toplumların en çok bulunduğu AVM’lerdeki fastfood gibi ayaküstü yemek yenilen yerlerde el yıkanmadan yiyecekler yenmekte olduğundan, eldeki bütün mikroplar ağız yolu ile vücuda alınmaktadır. İşte bunun gibi hızlı tüketim noktalarında yeni yapmış olduğumuz el dezenfektan makinemiz sayesinde sorunu ortadan kaldırmış oluyoruz. Özellikle çocuklarımızın okullarda bu makine sayesinde bulaşıcı hastalık kapma riski en aza indirgenecektir.

Kişisel hijyen önlemleri bulaşıcı hastalıklar başta olmak üzere birçok hastalığı önlemektedir. Kişisel hijyenin önemli bir parçası olan el hijyeni ise mikro organizmaların yol açtığı enfeksiyon hastalıklarının engellenmesinde en etkili yoldur.
Cihazın hijyenlenmesinden sonra etkisi eller yıkanmadan 4-6 saattir. Virüslere karşı etkilidir.

El dezenfektan makinesinin üzerinde bulunan LCD Ekran uzaktan erişimli bilgilendirme ve reklam amaçlı kullanılabilir şekilde hazırlanmıştır. 

El Dezenfektan makinesi yetişkinler ve çocuklar için özel tasarlanmış çok pratik ve etkili bir cihazdır.

Modern görünümü ve reklam geliri sayesinde kendini amorti edebilen 19” ekranına arzu edildiğinde virüsler hakkında bilgi verme imkânı sağlar.

Tek dezenfektan dolumu ile 10.000 adet el dezenfekte edebilir ve vakum el kurutma ile eller hızla dezenfekte olması sağlanır.

Dezenfekte de kullanılan solüsyon %100 doğal, kokusuz ve alkolsüz olup sağlık bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Ayrıca üzerinde bulunan elektronik kart sayesinde kaç kişinin bu makineyi kullandığını öğrenebiliriz.

Hassas sensörler sayesinde uygulama yaparken el teması kesinlikle gerektirmez.

ÜRÜN BROŞÜRÜ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN.

 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret22518