• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/lukasteknoloji/
  • https://twitter.com/lukasguvenlik

Anasayfa


     YÜRÜYEN MERDİVEN DEZENFEKSİYON CİHAZI

   
        Detaylar
 
 
Detaylar

YÜRÜYEN MERDİVEN DEZENFEKSİYON SİSTEMİ

 

YÜRÜYEN MERDİVEN DEZENFEKSİYON SİSTEMİ dünyada bir benzeri daha bulunmayan, yürüyen merdivenlerin bantlarını hijyenik ve steril hale getiren yeni bir sistemdir.

Yenilikçi ve Sağlıklı!

Türkiye ve Dünya patentleri üreticimize ait olan ürünümüz tamamen ülkemizde geliştirilmiş ve ülkemizde üretilmeye devam etmektedir. Üreticimiz, özellikle son yıllarda salgın ve bulaşıcı hastalıkların ön plana çıkmasıyla araştırmalarını hijyenleme sistemleri üzerinde yoğunlaştırmıştır. Dünya Sağlık Örgütü ve T.C Sağlık Bakanlığı’nın el hijyeni konusundaki çalışmaları incelenmiş ve hijyenleme konusundaki eksikliklerden dolayı YÜRÜYEN MERDİVEN DEZENFEKSİYON SİSTEMİ markası ortaya çıkmıştır.

El yıkama alışkanlıkları ile ilgili olarak ulusal düzeyde yapılan ilk araştırma T.C Bakanlığı tarafından 2011 yılında gerçekleştirilmiştir. Bu araştırma göstermiştir ki el yıkama alışkanlığının zayıflığı sebebiyle bulaşıcı hastalıkların yayılma oranı %40 ile 47 arasındadır. Havaalanı, metro ve AVM gibi yerlerde milyonlarca insanın temas ettiği el tutma bandı salgın hastalıkların bulaşması için önemli bir etkendir.

Şu anda yürüyen merdiven el tutma bandı temizleme işlemi hala el ile yapılmaya çalışılmaktadır. Bu şekilde yapılan temizlik hijyenik açıdan yeterli verimi ve sürekliliği sağlayamadığı gibi işgücü gerektirdiği için ekonomik kayba da neden olmaktadır.

YÜRÜYEN MERDİVEN DEZENFEKSİYON SİSTEMİ yürüyen merdivenlerin bulunduğu bütün açık ve kapalı alanlarda, marka ve model gözetmeksizin tüm yürüyen merdivenlere monte edilebilmektedir. YÜRÜYEN MERDİVEN DEZENFEKSİYON SİSTEMİNİN monte edildiği merdivenlerde hijyen sürekliliği ve verimi tam olarak sağlanmaktadır.

YÜRÜYEN MERDİVEN DEZENFEKSİYON SİSTEMİNİN üzerinde bulunan LCD Ekran uzaktan erişimli, bilgilendirme ve reklam amaçlı kullanılabilir şekilde hazırlanmıştır. 

Modern görünümü ve reklam geliri sayesinde kendini amorti edebilen LCD ekranına arzu edildiğinde virüsler hakkında bilgi verme imkânı sağlar.

Sistemin Kolay kurulumu ve estetik görünümü diğer avantajlarıdır. Ürünümüzün bir diğer önemli özelliği de gerek duyduğu elektrik enerjisini kendi üreterek, doğaya saygılı oluşu ve ekstra bir elektrik maliyeti gerektirmemesidir.

ÜRÜN BROŞÜRÜ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN.

 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret22518