• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/lukasteknoloji/
  • https://twitter.com/lukasguvenlik

Hakkımızda

Lukas Güvenlik Teknolojileri sektöründe her geçen gün sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana Türkiye'nin önde gelen firmalarının güvenliğini sağlayan Lukas Güvenlik Teknolojileri, her geçen gün artan kadrosu ve referansları ile güçlenmekte, ürün yelpazesini genişletmekte ve yeni çözüm ortakları edinmektedir.

Scanmaster Kapı Tipi Metal Dedektörlerinin ve Techik  X-Ray paket kontrol cihazlarının Türkiye Distribütörlüğünü üstlenen firmamız, şerit mekanizmalı yönlendirme, protokol/vip ve akordiyon bariyerlerinde ithalatçı firma konumunda faaliyet göstermekte ve müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Satış sonrası destek hizmetleriyle Türkiye'nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına destek sağlayan Lukas Güvenlik, üst düzey organizasyonlarda da kiralama hizmetleriyle görev almıştır. Özellikle, X-Ray paket kontrol cihazları, Kapı Tipi Metal Arama Dedektörleri, El Dedektörleri, Şerit mekanizmalı Yönlendirme Bariyerleri, Protokol/VIP Bariyerler ve Akordiyon bariyerlerin kiralama hizmetlerini sunan firmamız bu anlamda tüm bu ürünleri kendi bünyesindeki stoğu ile birarada sunabilecek güçlü bir yapıya sahiptir.

Kaliteden ödün vermeden yolumuza devam etmek ve bizlere destek veren tüm müşterilerimize maksimum memnuniyeti sağlamak sektörümüze taahhüdümüzdür.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret14917